İzmir İçin Buğra Gökçe Aday Olabilir

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kendisi İstanbul'daki görevinden istifa etti ve aday adaylığını koydu. Bunun dışında bir dönem Bornova'yı yönetmiş Olgun Atilla da aday adayları arasında. Tabii bunlar CHP adayları. AKP henüz adayını koymamışken İYİP Ümit Özlale'yı aylar önce duyurdu. Mevcut Başkan Tunç Soyer'in akıbeti ise bilinmiyor.

Gelelim İzmirli arkadaşlar Soyer yerine bir başkasının aday olması fikrinizi değiştirir mi? Ben fikrimi konu altında belirteceğim.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Soyer, Kılıçdaroğlu'nu destekleyen açıklamalar yaptığı için koltuğundan oldu, IBB'deki adamın İzmir'e girmesi de bunu gösteriyor.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Olgun Atilla gelirse bir nebze fikrim değişebilir ama o da az yemedi diyorlardı ben öğrenciliğimi o civarda geçirirken Bornova'daki arkadaşlar daha iyi bilir mevzuları. Yine de gelecek olası farklı aday Soyer'den daha başarılı bir başkanlık yürütür seçilirse ama fikrimin değişme ihtimali Olgun Atilla harici sıfır. O aday olursa bile kesin ona oy atarım diye bir şey yok. Anca anket durumlarına göre AKP kazanmasın diye ona atarım oyumu.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Olgun Atilla gelirse bir nebze fikrim değişebilir ama o da az yemedi diyorlardı ben öğrenciliğimi o civarda geçirirken Bornova'daki arkadaşlar daha iyi bilir mevzuları. Yine de gelecek olası farklı aday Soyer'den daha başarılı bir başkanlık yürütür seçilirse ama fikrimin değişme ihtimali Olgun Atilla harici sıfır. O aday olursa bile kesin ona oy atarım diye bir şey yok. Anca anket durumlarına göre AKP kazanmasın diye ona atarım oyumu.

Olgun Atila bana kalırsa kocaman bir balon. Çamdibi'nde onun döneminde sokaklar çöp yuvasıydı. Şimdi bir nebze iyi ve yeni başkanı gömseler de adam yüzme havuzu yaptırdı yani.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Olgun Atila bana kalırsa kocaman bir balon. Çamdibi'nde onun döneminde sokaklar çöp yuvasıydı. Şimdi bir nebze iyi ve yeni başkanı gömseler de adam yüzme havuzu yaptırdı yani.
Biz Küçükpark bebesiyken o başkandı o yüzden diyorum. İlçenin geri kalanı ne durumdadır bilemem.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: