WWE ve AEW'nun NJPW'dan Gelen Yeni İsimleri Değerlendirme Şekline Sunulan Bir Görüş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,904
Beğeni sayısı
3,367
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

"Tama Tonga, NJPW'dan mid-card güreşçisi olarak geldi ve WWE onu sadece 2 hafta içerisinde bir yıldıza dönüştürdü.

Okada ise NJPW'da bir megastar idi ve AEW onu "herhangi bir adama" dönüştürdü."

Bu görüşe katılıyor musunuz?​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,904
Beğeni sayısı
3,367
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Tony Khan mevzusundan sonra bakmak lazım Okada'ya. Bana sorarsan WWE'ye gelmeliydi ama kendisi yüksek bütçeli indy'de olmayı seçti.
Bence Okada'nın WWE görmeden önce bir AEW yapması gerekiyordu ya. Japon yıldızların WWE'de tutunması ya da en azından izlenebilir bir şeyler izletmesi gerçekten hiç kolay değil ve büyük bir değişim ile gelişim göstermeleri gerekiyor, bu Okada için bile geçerli ne yazık ki. AEW bu açıdan iyi hazırlayacaktır Okada'yı. O yüzden Okada'nın AEW seçimi öyle ya da böyle çok daha iyi oldu. Hem son bir Omega vs. Okada eşleşmesi daha izlememiz gerektiğine inanıyorum ben, ki o da yakın zamanlarda bir yerlerde olacak gibi görünüyor.

Baroš

freakin
Konular
82
Beğeni sayısı
357
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Bence Okada'nın WWE görmeden önce bir AEW yapması gerekiyordu ya. Japon yıldızların WWE'de tutunması ya da en azından izlenebilir bir şeyler izletmesi gerçekten hiç kolay değil ve büyük bir değişim ile gelişim göstermeleri gerekiyor, bu Okada için bile geçerli ne yazık ki. AEW bu açıdan iyi hazırlayacaktır Okada'yı. O yüzden Okada'nın AEW seçimi öyle ya da böyle çok daha iyi oldu. Hem son bir Omega vs. Okada eşleşmesi daha izlememiz gerektiğine inanıyorum ben, ki o da yakın zamanlarda bir yerlerde olacak gibi görünüyor.
Okada-AEW işini mantıklı bulanlar için bundan iyi bir yorum olamazdı ama şu anki WWE'yi düşününce gelmesini isterdim. Vince dönemi gibi değil ve potansiyelli elemanlar iyi bir şekilde değerlendirilmeye başladı şirkette. İşin ring kısmında Okada'ya güvenmeyen yoktur herhalde. İşin şov kısmına geldiğimizde ise ''This My Yard Now'', anlamsız anlamsız promolar kesen bir adam şov kısmında gelmiş geçmiş en iyilerden biri oldu. Roman'a çok girmek istemiyorum ama böyle bir gelişimi gördükten sonra en azından Okada, Nakamura gibi olmazdı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,904
Beğeni sayısı
3,367
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Okada-AEW işini mantıklı bulanlar için bundan iyi bir yorum olamazdı ama şu anki WWE'yi düşününce gelmesini isterdim. Vince dönemi gibi değil ve potansiyelli elemanlar iyi bir şekilde değerlendirilmeye başladı şirkette. İşin ring kısmında Okada'ya güvenmeyen yoktur herhalde. İşin şov kısmına geldiğimizde ise ''This My Yard Now'', anlamsız anlamsız promolar kesen bir adam şov kısmında gelmiş geçmiş en iyilerden biri oldu. Roman'a çok girmek istemiyorum ama böyle bir gelişimi gördükten sonra en azından Okada, Nakamura gibi olmazdı.
Mevzu Vince McMahon kurallarının WWE'deki sirayetini yitirmesi değil tamamen Okada ve diğer Japon güreşçilerle alakalı aslına bakarsan, o yüzden önceki mesajımda "en azından izlenebilir olması" gibi bir şerh koydum. Okada, WWE'ye gelse muhtemelen NXT'den bile başlamazdı Nakamura'nın aksine ama işte dediğim gibi, çok erken olurdu. Roman Reigns bile o haliyle o kadar push almasına rağmen hiçbir zaman adamakıllı bir ana kemer saltanatına sahip olamamıştı, ne zaman kendini geliştirdi o zaman da gerek şirket gerek izleyici onu tabirinin tam anlamıyla "kabullendi" senin de dediğin gibi. Ama Roman Reigns, baştan aşağı WWE'nin bir projesiydi; Okada'da ise durum çok farklı. Kendisine yönelik oluşturduğu bir ekran yüzüyle gelecekti WWE'ye, tıpkı AJ Styles gibi. AJ Styles zaten konuştuğu dile yönelik, promo yeteneğini geliştirmesi kafi bir düzeyde geldi ve hızlıca adapte oldu şirkete. Ama Okada'da durum öyle olmayacaktı, AEW'da promo kalitesini ve ABD'deki güreş çehresini geliştirmeye yönelik bir booking alarak kendisini geliştirmesi WWE öncesinde Okada'ya çok daha iyi gelecektir. Ama tabii bu işler belli de olmaz, belki Okada'nın yolu hiç WWE ile kesişmez.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Taryn Terrell
Herhangi bir adam mı? Bu AEW nefreti nedir ya? Adam ilk ayda 30 kişinin peşinden koştuğu kemeri çözdü, millet Tama Tonga'la kıyaslıyor. İnanılmaz.
Gerçekten öyle ya. Anlamsız bir nefret var şu şirkete. Adam kemeri ME seviyesine çıkardı geldiği gibi. Bir de bu adam gelir gelmez kemer aldı. Tama Tonga'nın ise bir halt yaptığı yok şimdilik. ME seviyesi falan denmiş bir de tweette ama ME seviyesinin anlamını unutturmuş adama herhalde AEW nefreti. Aylardır AEW gömmekten başka bir işe yaramayan, leş ve bomboş bir hesap.

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
272
PG Nakit
0
imza gibi imza bu yoruma. bu minvalde bi şey yazacaktım okada kısmı için.

tonga kısmı için de bence analiz biraz mübalağa edilmiş. yani evet tonga bence sükseli bir giriş yaptı, ki yaptığı girişe dair bence kamuoyu genel olarak memnundur da. ama star denecek kadar abartmaya gerek var mı orası sorgulanır. he ama bu yeni bloodline hikaye akışının gidişatına göre tama tonga'nın girebileceği kıvamın potansiyeli de yüksek bence ama bu kısa vadede değil tahmin ediyorum orta vadede göreceğimiz bir unsur olacak. belki old vs new çekişmesi veya roman'ın dönüp işlere el koyması vsvs gibi bir dönemden sonra.

iki tarafın da güzel yanlarını övmek varken karşılaştırma hastalığı bitiriyor beni.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: