(HAFTANIN MENÜSÜ #4) Beast Incarnate İle Yüzde Yüz Güreş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
22 Temmuz 2023 Collision - Ricky Starks & Christian Cage vs. CM Punk & Darby Allin: Maalesef büsbütün kayıp bir 25 dakika... Cagematch'te 7 küsur puan aldığını görünce bir açıp bakmaya değer herhalde dedim ama hiç de öyle değilmiş. Çok sıkıcı bir maçtı, 25 dakika boyunca CM Punk'ın hot tagini izleyelim de maçın sonu gelsin diye beklememiz için kurgulanmış bir maçtı. Ayrıca Darby Allin'ın Dive'ında Luchasaurus'un net bir itici darbesi vardı, DQ'luk bir hareketti yani o; oldukça talihsiz bir botch... Bu 25 dakikayı çok daha kaliteli bir aktiviteye harcayabilirdim, tadım kaçtı. | **1/2

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
NJPW: G1 Climax - 8. Gün
C Blok Maçı - Eddie Kingston vs. Tomohiro Ishii: MANYAK bir maçtı kelimenin tam tabiriyle. Eddie'nin turnuva başında Takagi ile yaptığı maça benzer, ama bence 1 üst kademesinde olan bir savaştı. Ishii'yi herhangi biriyle sabaha kadar chop yarışına koysalar sıkılmadan sabaha kadar izlerim herhalde, ki bunu Eddie ile 1-2 dakika boyunca yapınca izlemekten keyif almamak da iyiden iyiye imkansız hale geliyor. Eddie'nin peş peşe Suplexlerden ayakta kaldığı/kalmaya çalıştığı an harikaydı. Maçın o kısmında rüzgarı alıp galip geleceğine inanmıştım ama olmadı. Ishii son bölümde Eddie'yi resmen kabristana yollayıp maçı koparmayı başardı. Kaliteli kategorisine rahatlıkla sokabileceğim bir maç, eğlendik... | ****
D Blok Maçı - Jeff Cobb vs. Zack Sabre Jr.: Çok kıyak bir maçtı ya, izlerken aşırı keyif aldım. Temposunu çok beğendim maçın özellikle. ZSJ yine teknik kapasitesiyle şovunu yaptı ama Cobb'u devirmeye yetmedi bu. Cobb'un performansı da muazzamdı zaten, galibiyeti kesinlikle hak etti. Bi ara vurduğu Lariatlar ile ZSJ'yi öteki tarafa yollayacak sandım, o derece yırtıp almak istedi maçı. Yanlış bilmiyorsam 4/4 ile gidiyor bloğunda, bu turnuvanın parlayan yıldızlarından birisi oldu. Nereye kadar gidecek bu seri merak ediyorum, performansıyla en azından bir yarı final hak ediyor bence. | ****1/4

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
NJPW: G1 Climax 33 Day 7 - A Blok Maçı - SANADA vs. Kaito Kiyomiya: Cagematch'teki puanını görünce izlemek istediğim bir maçtı ve şimdi açıp izleyeyim dedim. Yani, evet güzel maç ama Cagematch'te o puanı alıp da çok daha iyi ürünlerin sunulduğu maçlar izlediğimi de hatırlıyorum. Ki maçın başları gayet iyiydi, hatta dediğim gibi New Japan'de bunu pek sevmesem de ring dışına taşan aksiyonlar dahi çok iyiydi. Ama maçın orta kısımlarında çok durağanlaştı maç, Kaito'nun Figure-four bağladığı anı Shota ile maçında çok beğenmiş olsam da SANADA ile olanında o kadar da beğenmedim. Bilmiyorum belki de SANADA'nın o kilitten eninde sonunda kurtulacağını tahmin edebildiğim içindir. Ama tabii yine son kısmı çok iyiydi, maçın sonucunu bile bile bir an acaba berabere mi bitecek diye düşündürecek bir hava oluşturmayı başardı iki isim de. Kaliteli ama o kadar da yüksek puanlara oynayacağını düşünmediğim bir maçtı kısaca. Yalnız Kaito Kiyomiya'nın çok büyük adam olacağını söyleyeyim yeniden. İnanılmaz bir yetenek seti... | ***3/4

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
NJPW: G1 Climax 33 Day 7 - A Blok Maçı - SANADA vs. Kaito Kiyomiya: Cagematch'teki puanını görünce izlemek istediğim bir maçtı ve şimdi açıp izleyeyim dedim. Yani, evet güzel maç ama Cagematch'te o puanı alıp da çok daha iyi ürünlerin sunulduğu maçlar izlediğimi de hatırlıyorum. Ki maçın başları gayet iyiydi, hatta dediğim gibi New Japan'de bunu pek sevmesem de ring dışına taşan aksiyonlar dahi çok iyiydi. Ama maçın orta kısımlarında çok durağanlaştı maç, Kaito'nun Figure-four bağladığı anı Shota ile maçında çok beğenmiş olsam da SANADA ile olanında o kadar da beğenmedim. Bilmiyorum belki de SANADA'nın o kilitten eninde sonunda kurtulacağını tahmin edebildiğim içindir. Ama tabii yine son kısmı çok iyiydi, maçın sonucunu bile bile bir an acaba berabere mi bitecek diye düşündürecek bir hava oluşturmayı başardı iki isim de. Kaliteli ama o kadar da yüksek puanlara oynayacağını düşünmediğim bir maçtı kısaca. Yalnız Kaito Kiyomiya'nın çok büyük adam olacağını söyleyeyim yeniden. İnanılmaz bir yetenek seti... | ***3/4
Senin kafa Kingston vs Ishii'de kalmış. Ondan sonra bu maç için beklentin yükselir tabi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Senin kafa Kingston vs Ishii'de kalmış. Ondan sonra bu maç için beklentin yükselir tabi.
Aga manyak oğlu manyak bir maçtı o ya, ama ondan bir kademe daha çok beğendiğim de Cobb vs. ZSJ oldu beklemediğim bir şekilde. Şahane maçtı o da.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar