(HAFTANIN MENÜSÜ #4) Beast Incarnate İle Yüzde Yüz Güreş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
NJPW: G1 Climax: Day 9 - B Blok Maçı - Kazuchika Okada vs. Will Ospreay: B Bloğun DERBİ maçı... İkilinin puan tablosunda birbirlerine 1 galibiyet uzakta olması, Ospi'nin geriden geliyor olması falan da maçı bayağı heyecanlı kıldı benim gözümde ama bu iki ismi aynı ringde görecek olmanın heyecanı tek başına bambaşka zaten. Yine çok güzel bir maç çıkardılar, özellikle son kısımda Ospi'nin yaptığı şov şahaneydi. Ben Okada kazanır diye düşünüyordum, o yüzden Ospi galibiyeti bayağı ters köşe oldu bana ama memnunum yani B Blok'a tatlı bir heyecan getirdi. Belki maçın standardı bir tık daha yüksek olabilirdi ama bu sene daha kapışır bu ikili, muhtemelen oraya saklıyorlar daha kalitelisini, şimdilik bu puanla yetinelim... | ***3/4

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
NXT Great American Bash - NXT Şampiyonluğu Maçı - Carmelo Hayes vs. Ilja Dragunov: Özür dilerim arkadaşlar Ilja'nın Double Knee Facebreaker'ı satışını izlemeye daldığımdan değerlendirmeyi bi 10 dakika falan geç yazmak zorunda kaldım... Ne maçtı ya, vallahi güreşe döndüğümden beri izlediğim en iyi maç. NXT eskisi gibi değil ama maçların kalitesi hala eskisi gibi dedirtti bana bu maç. Ilja Dragunov şu gece kazanamadıysa da feud devam ederse sıradaki maçta kemeri kazanmalı artık. Şahane güreşti gerçekten, bu adamın her zamanki hali ama ne zaman izlesem övgüler dizesim geliyor. Bir adama tekme atmak bu kadar yakışıyor olamaz ya, adamın attığı her tekmeyi keyifle izliyorum böyle bir şey yok gerçekten. Feudun hikayesine tamamen hakim olduğumu söyleyemem ama hakim olsam belki çok daha fazla keyif alacağım maç bu haliyle bile beni inanılmaz çekti kendine. Trick Williams'ın kemeri alıp yerdeki Hayes'i gazlayışı falan aşırı iyiydi. Her şeyden önemlisi maç, içerisinde bir build-up olduğunu hissettirdi bana ve bu benim puanlama kriterimdeki en önemli şeydir. Tempoya önem veririm ama bunun "progressive" bir şekilde işlenmemesi, o maçı spotfeste/sirk dövüşüne dönüştürür. Bu maçın build-up'ı bayağı üst düzeydi ve ringdeki güreşçilerin de paçalarından kalite akınca böyle kaliteli maçlar izliyorsunuz işte. | ****1/2

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
NXT Great American Bash - NXT Şampiyonluğu Maçı - Carmelo Hayes vs. Ilja Dragunov: Özür dilerim arkadaşlar Ilja'nın Double Knee Facebreaker'ı satışını izlemeye daldığımdan değerlendirmeyi bi 10 dakika falan geç yazmak zorunda kaldım... Ne maçtı ya, vallahi güreşe döndüğümden beri izlediğim en iyi maç. NXT eskisi gibi değil ama maçların kalitesi hala eskisi gibi dedirtti bana bu maç. Ilja Dragunov şu gece kazanamadıysa da feud devam ederse sıradaki maçta kemeri kazanmalı artık. Şahane güreşti gerçekten, bu adamın her zamanki hali ama ne zaman izlesem övgüler dizesim geliyor. Bir adama tekme atmak bu kadar yakışıyor olamaz ya, adamın attığı her tekmeyi keyifle izliyorum böyle bir şey yok gerçekten. Feudun hikayesine tamamen hakim olduğumu söyleyemem ama hakim olsam belki çok daha fazla keyif alacağım maç bu haliyle bile beni inanılmaz çekti kendine. Trick Williams'ın kemeri alıp yerdeki Hayes'i gazlayışı falan aşırı iyiydi. Her şeyden önemlisi maç, içerisinde bir build-up olduğunu hissettirdi bana ve bu benim puanlama kriterimdeki en önemli şeydir. Tempoya önem veririm ama bunun "progressive" bir şekilde işlenmemesi, o maçı spotfeste/sirk dövüşüne dönüştürür. Bu maçın build-up'ı bayağı üst düzeydi ve ringdeki güreşçilerin de paçalarından kalite akınca böyle kaliteli maçlar izliyorsunuz işte. | ****1/2
NXT 2.0'ın yaptığı en iyi şov olabilir GAB. Ilja bana kalırsa şirkette hala underrated. En kısa sürede daha da fazla push almalı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
NXT 2.0'ın yaptığı en iyi şov olabilir GAB. Ilja bana kalırsa şirkette hala underrated. En kısa sürede daha da fazla push almalı
Ilja Dragunov'un yakasına yapıştı resmen underrated rozeti ya, ana kadroda yitip gidecek diye ödüm kopuyor ama NXT sahnesinde bu noktaya gelebildiyse -ki daha da ilerleme kat edecektir- ana kadroda da tutunabilir diye düşünüyorum. GUNTHER'in tutunduğunu, inanılmaz işler çıkardığını gördü bu gözler, Ilja'nın yapabileceğine dair de güvencem arttı ondan ötürü.

Kara

-
Konular
142
Beğeni sayısı
1,180
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Gunther vs. Sheamus - CotC
Roman Reigns vs. Daniel Bryan vs. Edge - WM 37
Imperium vs. The Brawling Brutes - Extreme Rules 2022
Roman Reigns vs. Big E vs. Bobby Lashley - RAW 9/20/21
Seth Rollins vs. Edge - SD 9/10/21

WWE kategorisinin az olmasını gidermek amacıyla yakın zamanlı gurme maç önerilerim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Roman Reigns vs. Daniel Bryan vs. Edge - WM 37
Bunu izledim ve 5 yıldız verdim zamanında. Böyle bir sürü maç var ama hangisine kaç yıldız verdiğimi hatırlamadığım için ve arşivimde de olmadığım için koyamadım çok. Ama kalanlara bakacağım zamanla, ki GUNTHER’in IC saltanatından güzel maçları sırasıyla izlemeye niyetim var zaten. Teşekkür ederim öneriler için.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
GUNTHER vs. Chad Gable - RAW #1575: Bu maç bayağı övüldü çevremde, merak ettim bir açıp izleyeyim dedim. Harbiden övüldüğü kadar varmış, RAW şovlarında ring içi kalitesinin yüksek olduğu bir döneme ben hayatımda rastlamamıştım. GUNTHER gibi bir şampiyonunuz varsa her şeyin de bir ilki vardır diyoruz... Maç içerisinde 5 dakikada GUNTHER, Gable'ı yenebilir mi gibi bir hikaye vardı zaten, o da maça bayağı renk katmış. Maçın o periyotta bitmemesi ve sonrasında GUNTHER'ın maçı devam ettirmesi falan basit ama okey bir fikir. Ondan sonraki kısımda maç daha da güzelleşti zaten. Chad Gable'ı Suplex yaparken izlemek bizlere verilmiş bir velinimet iken bu adamın bu kadar geri planda kalması beni acayip üzüyor gerçekten. Ama şu Maxxine Dupri ile girilen hikayeden sonra ve GUNTHER'e karşı verilen bu senaryodan anlaşılacağı üzere Gable'ı artık güzel günler bekliyor diyebiliriz. Haftalık şov kalibresine göre dehşet bir maçtı, geçer not rahatlıkla çalışır bizden. | ***1/2

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: