(HAFTANIN MENÜSÜ #4) Beast Incarnate İle Yüzde Yüz Güreş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
AEW World Tag Team Championship - FTR (ş) vs. MJF & Adam Cole - Collision #7: Geçen haftaki berbat main eventten sonra ilaç gibi gelen maç... #tagteamwrestling denince de FTR'dır yani bu işin adabı şimdi... Maçtan istediğim aksiyonu aldım, MJF ile Cole'un galibiyete bir nefes kadar yaklaştığı anların işlenişi çok önemliydi, bunu iyi uygulamışlar, o noktada beni tatmin etmeyi başardılar. Maçın bitişindeki dramadan inanılmaz keyif aldım bu arada, Cole az kalsın Shatter Machine'i yiyecekken MJF'in onu itip hareketin önüne kendisini atması ve sonrasında sarf ettiği çaba çok hoşuma gitti. Roll-up'lı bitişleri normalde sevmem ama böyle bir maç için en mantıklı seçim buydu galiba, ki tuş olan isim de MJF ise tertemiz bir sopa yiyerek tuş olması pek de hoş olmazdı. MJF ile Cole'un arasındaki hikaye gerçekten muhteşem ilerliyor, bu maçta bir ara bozulma işi beklemiyordum zaten ve beklediğim gibi de oldu. Keyifli, alengirsiz, kılçıksız kalite bir maç izledik. Ben razıyım... | ***3/4

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,450
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
NXT 2.0'ın yaptığı en iyi şov olabilir GAB. Ilja bana kalırsa şirkette hala underrated. En kısa sürede daha da fazla push almalı
Ilja Dragunov'un yakasına yapıştı resmen underrated rozeti ya, ana kadroda yitip gidecek diye ödüm kopuyor ama NXT sahnesinde bu noktaya gelebildiyse -ki daha da ilerleme kat edecektir- ana kadroda da tutunabilir diye düşünüyorum. GUNTHER'in tutunduğunu, inanılmaz işler çıkardığını gördü bu gözler, Ilja'nın yapabileceğine dair de güvencem arttı ondan ötürü.
Rey’in yokluğunda underdog babyface boşluğunu dolduracak. Rahat olun.

AEW World Tag Team Championship - FTR (ş) vs. MJF & Adam Cole - Collision #7: Geçen haftaki berbat main eventten sonra ilaç gibi gelen maç... #tagteamwrestling denince de FTR'dır yani bu işin adabı şimdi... Maçtan istediğim aksiyonu aldım, MJF ile Cole'un galibiyete bir nefes kadar yaklaştığı anların işlenişi çok önemliydi, bunu iyi uygulamışlar, o noktada beni tatmin etmeyi başardılar. Maçın bitişindeki dramadan inanılmaz keyif aldım bu arada, Cole az kalsın Shatter Machine'i yiyecekken MJF'in onu itip hareketin önüne kendisini atması ve sonrasında sarf ettiği çaba çok hoşuma gitti. Roll-up'lı bitişleri normalde sevmem ama böyle bir maç için en mantıklı seçim buydu galiba, ki tuş olan isim de MJF ise tertemiz bir sopa yiyerek tuş olması pek de hoş olmazdı. MJF ile Cole'un arasındaki hikaye gerçekten muhteşem ilerliyor, bu maçta bir ara bozulma işi beklemiyordum zaten ve beklediğim gibi de oldu. Keyifli, alengirsiz, kılçıksız kalite bir maç izledik. Ben razıyım... | ***3/4
Geçen haftaki maça niye böyle nefret besliyorsun, anlamış değilim. Şahane bir maçtı o da.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Gördüm onu da anlamadım yine yani. Öyle tek düze olduğuna falan katılmıyorum. Yapmak istediği şeyi gayet güzel yapan bir maçtı.
İsteneni vermesinde bir sorun yok ama maç kalitesini beğenmedim ben, fazla tutuk yazılmış bence maç.

Centria

nobody
Konular
97
Beğeni sayısı
613
PG Nakit
209

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Tetsuya Naito vs. Zack Sabre Jr. - D Blok Maçı - G1 Climax 33 Day 12: Naito ve Sabre'ın maçlarında en sevdiğim dinamik, ikisinin de PİSLİK olmasından ötürü bunu birbirlerine yansıttıklarında bana verdikleri keyif. Yine bu yaptıklarını izlerken çok eğlendim, hal böyle olunca birbirlerine daha sert davranma ihtiyacı hissediyorlar ve bu da maçı güzelleştiriyor. Yine öyle bir maç izlettiler bize, özellikle bitiş sekansına resmen bayıldım. Yalnız New Japan finisherları heba etme işine başlamış ufak ufak. 20 dakika limiti olan bir G1 maçında da Destino kickoutlanmasın aga ya. Bu durum genel olarak pek hoşuma gitmedi işin açıkçası, yine de maç güzel olduğu için çok fazla bir şey diyemeyeceğim buna, ama 0.25 puan kırdırdı normalde vereceğim puandan. Sabre sabaha kadar trash talk yapsın biz izleyelim bu arada ya... | ***3/4

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: