(HAFTANIN MENÜSÜ #4) Beast Incarnate İle Yüzde Yüz Güreş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
image.png

#BAŞLIYORUZ @Kara

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İlk sıradaki maç bana kalırsa gereğinden çok fazla övüldü. En mükemmeli sona bırakmışsın. İngiliz seyircisi sayesinde 5 puansa 6 olur o maç.
O maçtan başlayacaktım aslında kronolojik olsun diye.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Nxt UK’de pandemi döneminde yapılan Ilja vs. Walter maçına da bak bulabilirsen. HALA modern dönemin en iyi maçı olabilir. Fena halde rabarbaya gitti.
Ilja vs. WALTER'ların ikisini de izledim, sanırım ilkine 5 ikincisine 5.5 gibi bir yıldız vermiştim ama tam hatırlayamadığım için koymadım onları da arşive. Belki bir ara yad etmek için izlersem yeniden değerlendirme ve puanlamalarını yapıp eklerim buraya.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Ilja vs. WALTER'ların ikisini de izledim, sanırım ilkine 5 ikincisine 5.5 gibi bir yıldız vermiştim ama tam hatırlayamadığım için koymadım onları da arşive. Belki bir ara yad etmek için izlersem yeniden değerlendirme ve puanlamalarını yapıp eklerim buraya.
İlkinde seyirci yok diye psikolojik olarak her şeyi yaptılar. O yüzden çok hoşuma gidiyor. Takeoverdaki maçta biraz spota kaçtıkları yerler önceki maçtan sonra hayal kırıklığı yaratmıştı bende.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İlkinde seyirci yok diye psikolojik olarak her şeyi yaptılar. O yüzden çok hoşuma gidiyor. Takeoverdaki maçta biraz spota kaçtıkları yerler önceki maçtan sonra hayal kırıklığı yaratmıştı bende.
Ben iki maçtan da çok keyif aldığımı hatırlıyorum ya. Ama bu tarz serilerde ikinci maçın her zaman kaderi bu maalesef, ikinci maçta spot işini kullanmak zorunda hissediyor şirketler kendilerini. Bunu bilerek izleyince o kadar da sıkıntı yapmıyorsun.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
GUNTHER (ş) vs. Sheamus - Kıtalararası Şampiyonluğu | Clash At The Castle: Maçın sertliğinin tablosunu, maç sonu Sheamus'ın gövdesinin haline bakarak çizebilirsiniz. Muhteşem bir maçtı, maç içindeki build-up'ı da çok beğendim, aradığım sertlik dozajını da hissettim. Sadece en azından son bölümlerde ufak bir tempo ile harmanlanabilirdi bu sertlik. Ama yine de bayağı memnun kaldım ben bu maçtan, ki İngiliz seyircisi faktörünü de es geçmemek lazım. İngiliz güreş tutkunlarının olduğu bir arenada 2 adet damacanayı güreştirsen o maçın bile havasını üste çekebilirler, o derece biliyorlar güreş ve diğer sporlarda eğlenmenin hakkını vermeyi. GUNTHER'ın Sheamus'ın beline vurduğu stomp maç sonunda Sheamus'ın Brogue Kick vuramamasına bağlanması da çok hoştu. Sheamus bir an beli doğrultamayınca kendi kendime ne alaka dedikten sonra o stomp geldi gözümün önüne. Bu maça bir tabir takarsam kesinlikle "Titanlar Savaşı" olurdu. Maç başlamadan önceki o bakışma olsun, ikilinin sert tokatlarını/choplarını birbirlerine sergileme çabası olsun o titanlar savaşı grafiğini net bir şekilde canlandırdı gözümde. | ****1/2

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Maçın her yönünü ele alan iyi bir yazı, 4.5 ise güzel olmuş bu maça çünkü cidden uyumlu güreşçiler ve WWE bookerlari ilk kez doğru tarzda maç yazmışlardı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: