Süper Lig 36. Hafta | Alanyaspor - Beşiktaş

Kim Kazanır?

• Alanyaspor

Oy: 1 100.0%
  • Beşiktaş

Oy: 0 0.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Re7o

Capeless Crusader
Konular
261
Beğeni sayısı
264
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
2tdhe8d.jpg

Onur Bulut - Cenk Tosun'lu kanat ikilisini bir daha izleteceksin ya bize, altyapı tesislerinden bir daha kafanı çıkarma Serdar hocam.​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,966
Beğeni sayısı
3,435
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
2tdhe8d.jpg

Onur Bulut - Cenk Tosun'lu kanat ikilisini bir daha izleteceksin ya bize, altyapı tesislerinden bir daha kafanı çıkarma Serdar hocam.​
Baba bu 11 nedir ya yemin ederim kanım çekildi 21/22 günlerine gittim, gerçekten Allah gani gani sabırlar versin size.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
261
Beğeni sayısı
264
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
Baba bu 11 nedir ya yemin ederim kanım çekildi 21/22 günlerine gittim, gerçekten Allah gani gani sabırlar versin size.
Hayır abi benim canımı sıkan Onur Bulut ya da Cenk Tosun değil ben bu adamlara kızmıyorum. Suç bunları oynatanlarda işte. Sen altyapı hocasısın. Semih'i, Demir Ege'yi, Mustafa Hekimoğlu'nu falan hepimizden iyi tanıyosun ve millet seni bu adamları oynatacak diye bekliyor. Sen gidiyorsun Onur Bulut, Cenk Tosun, Necip Uysal falan oynatıyorsun. Harbiden yazık yani.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,966
Beğeni sayısı
3,435
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hayır abi benim canımı sıkan Onur Bulut ya da Cenk Tosun değil ben bu adamlara kızmıyorum. Suç bunları oynatanlarda işte. Sen altyapı hocasısın. Semih'i, Demir Ege'yi, Mustafa Hekimoğlu'nu falan hepimizden iyi tanıyosun ve millet seni bu adamları oynatacak diye bekliyor. Sen gidiyorsun Onur Bulut, Cenk Tosun, Necip Uysal falan oynatıyorsun. Harbiden yazık yani.
Semih zaten devamlı 11 oyuncusu haline geldi ama şu an kart cezalısı diye biliyorum, yine cezalı olmasa o oynardı. Ama diğer isimler hakkında katılıyorum sana. O konuda da Serdar Topraktepe bence en son suçlanacak kişi ya, sezon boyu o kadar hoca eskitti Beşiktaş ve bu kadroyla en iyi oyunu da Serdar Hoca oynattı bence. Ki zaten takımı da sezon bitimine kadar idareten aldığı belli.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
261
Beğeni sayısı
264
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
Semih zaten devamlı 11 oyuncusu haline geldi ama şu an kart cezalısı diye biliyorum, yine cezalı olmasa o oynardı. Ama diğer isimler hakkında katılıyorum sana. O konuda da Serdar Topraktepe bence en son suçlanacak kişi ya, sezon boyu o kadar hoca eskitti Beşiktaş ve bu kadroyla en iyi oyunu da Serdar Hoca oynattı bence. Ki zaten takımı da sezon bitimine kadar idareten aldığı belli.
Hocanın oyuna zaten laf edemem. İlk görev aldığı üç maçta da güzel oyun izlemiştik ama oyuncu tercihleri bu sefer çok bozuk. Umarım iddia edildiği gibi Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar'dan talimat falan almıyordur.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: