Undertaker Maç İstiyor Ama Rakip Bulamıyor

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,382
Beğeni sayısı
1,197
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
The Undertaker, WrestleMania 36'dan sonra, daha fazla rakip için deposunda biraz daha 'gaz' olduğunu düşündüğünü ancak aklında kimsenin olmadığını söyledi

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
23
Beğeni sayısı
560
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
2014'ten sonra o kadar rezil bir yere evrildi ki son dönemleri, emekli olduğunda-hiç düşünmezdim böyle olacağını-ben bile sevinir olmuştum. Seri kırıldığında emekli olsaydı, elimizde tarihin en büyük ve en ihtişamlı kariyerlerinden biri olacaktı. Sonrası gerçekten çok tatsız ve gereksizdi. Efsanesine hiiiç yakışmadı. Hele o DX vs. BoD feudu.... evet, isimler prime döneminde olsa ağzımız açık izlerdik ama 60'ına merdiven dayamış, dötü göbeği salmış 4 tane ihtiyarı seyretmenin eğlencesi neydi?

2011'den sonra 9 sene part timer güreşmiş bir adamın neden içinde bu kadar güreş aşkı olduğunu da çözemiyorum çok. Abi zaten son 9 senen senede max 2-3 maçla geçmişti yani.

Benim için hala güreşteki en özel, en büyüleyici karakterdir kendisi. Vince'in yakını olsa da bildiğim kadarıyla sapık supuk işlerde yok ve yine bildiğim arka alan lideri olarak insanları koruyup kollamış, HBK'lerin çeteye karşı dik durmuş bir isim. Ama abi... olmaz yani. Senin primeını taş çatlasın 4-5 sene izleyebildim ve tüm kariyerini canlı deneyimlemeyi de çok isterdim. Ama ben bile tekrar ringte görmek istemem. Ha, WM'da olduğu gibi önemli noktalarda aksiyona girebilir, birini kurtarabilir, birine dalabilir. Ama maç ayrı bir şey. Umarım gerçekleşmez.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,966
Beğeni sayısı
3,435
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar