WWE: RAW #772 | Şov İncelemesi

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hazırlayanlar: fetiborn41 & Beast Incarnate

dfcopk8-d66b5513-433c-4666-8c91-536b58b3b030.png

Şirket: WWE.
Şov: 10 Mart 2008
Önceki Şov: RAW #771.
Sonraki Şov: RAW #773.
Şovun Yapıldığı Bölge: Milwaukee, Wisconsin.
Şovun Yapıldığı Arena: Bradley Center.
Yayın Türü: Canlı.
Şovun Yorumcuları: Jerry Lawler & Jim Ross.

Efsane giriş ve RAW introsunu seyrediyoruz. Ardından pyrolar görkemli bir şekilde patlıyor ve şovumuz başlıyor!

Ringe Ric Flair geliyor. Görevlilerden mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Ric Flair: Geçen hafta Shawn Michaels yüzüme baktı ve benimle Wrestlemania'da karşılaşmak istemediğini söyledi. Kariyerimi bitirecek kişi olmak istemediğini söyledi. Daha da ileri gidecek olursam, eğer onu daha fazla zorlarsam Showstopper benim şovumu sonlandıracağını söyledi. Tüm saygımla beraber -ki Shawn Michaels'a saygıdan daha fazlasını besliyorum- onu şu an ringe davet ediyorum. Çünkü ona yüz yüze söyleyeceğim bir şeyler var.

HBK'in müziği çalıyor. HBK ringe girince Ric Flair yeniden konuşmaya başlıyor.

Ric Flair: Şu anda senin girişin profesyonel güreş camiasının en iyi girişi. Müziğine bayılıyorum ama sana söyleyeceğim başka bir şey var ve bu çok önemli. Ben bu işe başladığımda acıma diye bir kelime yoktu. Evet bu doğru. Acıma kelimesi benim sözlüğümde hala yok. Geçen hafta biraz saygı hissetsem de bana acıdığını hissettim. Sana şöyle açıklayayım, beni önceden "BEN WOOOOO NATURE BOY RIC FLAIR'IM" şekilde izlemeyi severdin. Eğer ben en iyiyle mücadele edemiyorsam kariyerimin bu senin yüzündendir. Ben de insanların gelip beni buralardan toplamasını istemiyorum. Şu anda en iyi güreş brandi olan WWE'de saygıdeğer birisi olmak istiyorum. Ben saygıyı acındığından dolayı değil, kazandığımdan dolayı istiyorum. Senden de tam olarak bunu istiyorum. Senin için basitçe şöyle söyleyeyim, eğer Wrestlemania'da kazanırsam ben adamın dibiyimdir. Eğer sen kazanırsan sen adamın dibini yenmiş olursun. Bu bir hayal veya halüsinasyon değil, ben de kariyerimin sona yaklaştığını biliyorum. Ama şunu da hissediyorum ki çok güzel bir gün geçirdim. Eğer güzel bir gün geçirdiysem bu senin sayendedir. Arkadaşlığımız sayesindedir. Sana karşı hissettiklerimdendir. Eğer gerçekten iyi hissediyorsam en az senin kadar iyi olabilirim. Senden tüm Milwaukee önünde bir şey istiyorum, bana en iyi Showstopper'ı ver Wrestlemania'da ver.

Shawn Michaels: Sana asla acıma hissetmedim. Sana seni seviyorum dediğimde sevgide acıma olmaz. Sana şöyle açıklayayım, Nat'. Bunu sana bir kere söyledim, bin kere daha da söylerim. Ben Mr. Wrestlemania'yım. Ben Wrestlemania adı verilen şovlarda merdiven maçlarını yeniden tanımladım, bir saatin üzerinde maçta bulundum ve tüm Wrestlemania'ların en iyi anlarının çoğunda ben varım. Sen adam olabilmek için adamın dibini yenmek gerektiğini mi söyledin ? Pekala, Wrestlemania'larda adamın dibi benim. Bir şeyi anlamalısın Nat', ben bunu kontrol edemiyorum. O gün geldiğinde benim benliğimin ve irademin üstünde bir şey beni ele geçiriyor. Ben Showstopper'ım, buna şüphen olmasın. Ama asla onu kontrol edebildiğimi söylemedim. Nasıl oluyor neden oluyor bilmiyorum ama oluyor işte. Sana söyleyebileceğim tek şey var Nat', şovun devam etsin veya etmesin bundan eminim. Seninle benim aramda, mutlaka birimiz şovu çalacağız. Hadi yapalım şunu.

Ric Flair ve HBK el sıkışıyor. Ardından sarılıyorlar. Ric Flair'in "Thank You" dediği duyuluyor. Ardından HBK yeniden konuşmaya başlıyor.

Shawn Michaels: Vov, terketmeden önce aklıma gelen bir şey var. Cuma akşamı Smackdown'da Edge ve onun adamlarıyla 3v1 Steel Cage maça gireceğini duydum. Normalde Cuma akşamlarım Dora The Explorer (5 yaş altı bir çizgi film) izlemekle doludur ama senin için her şeyi yaparım. O gece de orada olup o maçın 3v1 değil de 3v ... 3v ... ikimiz olacağına emin olacağım.

Shawn Michaels arkasını dönüp gitmeye hazırlanıyor fakat Randy Orton'un müziği duyuluyor. Randy Orton rampada durup konuşmaya başlıyor.

Randy Orton: Ne de duygusal bir an! Normalde hiç ilgimi bile çekmezsiniz, arkamı dönüp giderim ama maalesef yapamıyorum. Çünkü bu gece sadece Wrestlemania Rewind değil, buna ek olarak Triple Threat Takeover'in 2. bölümü. Geçen hafta Regal Cena'yı başa koydu, bu hafta sıra bende. Bahsedeceğim 2 şey var. Sadece 2 şey. Birincisi, bu gece Triple H, çok yakın arkadaşlarından biri olan Kane ile güreşecek. İkincisi, aslında Shawn benim buraya çıkmamın sebebi ikincisi. Sen Wrestlemania'da çok şeyler başardın. Ama nadir yapamadığın şeylerden biri, geçen yılki Wrestlemania'da galip olamadın. Bu yüzden sana bir şans vereceğim. Ric Flair, burayı iyi dinle çünkü işine yarayacak. Shawn Michaels yenilebiliyor, bunu bu geceki rakibi olan kişiye sor. JOHN CENA!

Randy Orton'ın müziği çalıyor ve Ric Flair ile HBK ringde el sıkışıyorlar. Ardından Wrestlemania Rewind videomuza geçiyoruz 2 Nisan 2006'da gerçekleşmiş olan Mark Henry vs. Undertaker - Tabut Maçı'nın kısa bir özetini izliyoruz.

8N0ORa.png

Yeniden ringdeyiz. Druidler tabutu getiriyor ringin önüne. Ardından The Undertaker geliyor ringe. Sonra da rakibi Mark Henry geliyor ve maç başlıyor.

Casket Match
The Undertaker vs Mark Henry

Taker başladığı gibi Big Boot'u geçiriyor Henry'nin suratına! Ardından yumruklar atarak köşeye sıkıştırıyor Henry'i. Karşı köşeye atmaya çalışıyor, Henry terse çeviriyor. Taker köşede ve Henry ona doğru koşuyor ama Taker, Big Boot ile önlüyor rakibini. Henry sendeleyerek ilerliyor. Taker iplerden sekiyor, geldiğinde Henry onu Clothesline ile karşılıyor ama Taker eğilip bir daha iplerden sekerek Lou Thesz Press tarzı bir hareketle indiriyor Henry'i! Aşağıdaki görevlilere tabutun kapağını açmalarını söylüyor. Ardından Henry'i ipe yaslayıp diz darbesi vuruyor, bir de yumruk. Henry kendini yandaki köşeye bırakıyor. Taker ona Headbutt vuruyor. Ardından koluna çalışıp yumruk vuruyor. Şimdi kaptı Henry'nin kolunu ve çevirip köşeye çıkıyor. Old School! Ama Henry onu kucağında yakalıyor. Bearhug! Bearhug bağlıyor! Taker dirsekler vuruyor Henry'nin suratına ve kurtulmayı başarıyor. İplere yaslanıp kendine gelmeye çalışırken Henry onu Clothesline ile ringin dışına atıyor. Taker ayakları üzerinde kalıyor ve Henry'i ayaklarından çekip ringin dışına alıyor. Ardından kafasını bariyere vuruyor. Kolundan çekip karşıdaki bariyere doğru atmak istiyor ama Henry terse çeviriyor. Taker bariyerlere çakılıyor. Henry ringe girip yeniden çıkıyor ve Taker'ı kaldırıp yumruğu atarak kucaklıyor. Tam fırlatacakken Taker sıyrılıp ayakları üzerinde kalıyor ve Henry'i ring posuna ittiriyor. Henry suratını tutarken Taker ringe girip çıkıyor Henry gibi. Ardından Henry'i kavrıyor ve kafasını tabutun kafasına vuruyor Henry'nin. Onu ringe sokuyor ve kendisi de giriyor. Henry'i kaldırıyor ama Henry bir anda onu kaldırıyor ve World Strongest Slam! İplerden sekiyor ve World Strongest Splash! Sekiyor ve bir tane daha! Görevlilere tabutun kapağını açmasını söylüyor. Görevliler kapağı açınca Taker'ı kolundan sürükleyip götürmeye başlıyor ama Taker bir anda onu yakalıyor ve Hell's Gate! Hell's Gate! Henry'nin ağzından kan geliyor! Taker rakibine dejavu yaşatıyor! Taker kalkıp Henry'i stomplayarak tabuta doğru ittiriyor ve kapatıyor kapağı!

Kazanan: The Undertaker (4.42)

LO7zZo.png

Taker kolayca bitiriyor işi! WrestleMania 24 logosuna bakıyor, ardından ışıklar kararıyor ve arena laciverte bürünüyor. Taker tek dizi üzerine çöküp kendine has tauntunu yapıyor.

Ardından aşağıdaki Wrestlemania reklamı olan klibi izliyoruz.

Ardından WM24 şovunun özel müziğinin tanıtımı ve Mayweather vs. Big Show WM24 maçı ile ilgili olan bir klip izliyoruz. Bu klibin ardından WM 24'te gerçekleşecek olan WWE Championship Triple Threat -> Randy Orton(c) vs. John Cena vs. Triple H maçının tanıtımını izliyoruz ve ardından kameralarımızı Triple H'e çeviriyoruz.

Triple H: Şunu söyleyerek başlamak istiyorum, ben WWE Şampiyonluğu için yaşıyorum. Geçen seneki WM'den sonra yüzyılın rövanş maçı gerçekleşmeliydi, Cena vs. Triple H. Bu asla olmadı. Ben sadece kenarda oturup sakatlığım yüzünden WM'yi izledim. Geri döndüğümde Cena ortada yoktu ve ben 11. defa dünya şampiyonu oldum. Muhteşem bir reign sürüyordum, Randy Orton tarafından sonlandırılan bir reign. Orton ve benim aramdaki rövanş maçı ? O da asla gerçekleşmedi. Ama sonuç olarak 3 hafta sonraki Wrestlemania'da benim olanı geri alma şansım var. 2 yıldır içimde yanan bu ateşi söndürme şansım var. Wrestlemania'da sanki hayatım buna bağlıymış gibi savaşacağım. Çünkü buradan bakıldığında, gerçekten de hayatım buna bağlı. Cena, Orton. Oyun başlasın.

Triple H'in konuşmasının ardından geçen hafta JBL'in Hornswoogle'a hastane yatağında yaptıklarını görüyoruz. Ardından Mr. Kennedy ringe geliyor. Finlay'de gelince maçın başlaması için her şey hazır oluyor fakat ekranda JBL'i görüyoruz. JBL konuşmaya başlıyor.

JBL: Bekleyin, maçı başlatmayın. Bu maçtan daha önemli şeyler var, mesela JBL'in konuşmaya başlaması gibi. Finlay, sanıyorum ki Wrestlemania'daki maç için meydan okumamı kabul ettin. Hem de Belfast Brawl maçına ? Acınası. Bana sadece seni yenme şansı değil bir de hastanede yatan senin o acınası, iğrenç oğlunun yanına seni yatırma fırsatı da verdin.

Titantron kapanıyor, hakem zili çaldırıyor sonrasında.

Singles Match
Mr. Kennedy vs Finlay

Finlay elinden sopasını halen bırakmamış durumda. Hakem bırakmasını söylüyor, Finlay eğilip bırakacakmış gibi yaparken bir anda vuruyor o sopayla Kennedy'e! Hakem bunun üzerine çaldırıyor zili.

DQ ile Kazanan: Mr. Kennedy (0.05)

NO6BRP.png

Saldırmaya devam ediyor Finlay! Sopayla bacağına çalışıyor Kennedy'nin. Stomplar vuruyor. Kennedy kendini zor bela ringden atıyor. Finlay onun peşinden iniyor ve sopasıyla vurmaya devam ediyor. Ardından Kennedy'i tutup ringe sokuyor. Sopa işkencesine orada devam ediyor. Hakemler Kennedy'i çekmek istiyor ama Finlay bırakmayıp saldırıyor! Hakemler de ringe giriyor bunun üzerine ve Finlay'i sakinleştiriyorlar zor da olsa. Kennedy iniyor ringden. Hakem desteğiyle giderken Finlay de iniyor! Saldırmaya devam ediyor Kennedy'e. Kaldırıyor ve sopasıyla patlatıyor kafasına! Kennedy şuurunu kaybediyor resmen ve hareketsiz bir şekilde yerde yatıyor. Finlay arka alana dönüyor.

Make a Wish ile ilgili bir reklam izliyoruz. Ardından ringe dönüyoruz. Lillian Garcia, Kıtalarası Şampiyonluk maçı olacağını söylüyor. İlk olarak ringe şampiyon Jeff Hardy geliyor. O gelirken geçen hafta olanları hatırlıyoruz. Ardından Jeff'in rakibi Chris Jericho geliyor ve maç başlıyor.

Intercontinental Championship
Jeff Hardy (c) vs Chris Jericho

Lock-up alıyorlar ve Jeff, Jericho'yu iplere sıkıştırıyor. Hakem ayırınca çekiliyor Jeff. Jericho ona tokadı patlatıyor! Jeff neye uğradığına şaşıramadan sert bir şekilde karşılık veriyor! Birbirlerini yumrukluyor ikili! Jeff, Jericho'yu yatırıp aprona kadar sürükleniyorlar. Jericho ringden iniyor, Jeff ringde kalıyor. Jericho ringe girince Jeff ona Clothesline deniyor ama Jericho eğilip yatırıyor ve yumrukluyor Jeff'i! Bir süre sonra Jeff üste çıkıyor ve o yumrukluyor. Hakem uyarınca çekiliyorlar. Jeff yerde kalıyor ve Jericho ona stomp vurup kaldırıyor ve Back Hand Chop vurup iplere yaslıyor. Ardından yumruğu koyuyor ve iplere atıyor Jeff'i. Jeff sekiyor ve Jericho ona Codebreaker deniyor ama Jericho onun ayaklarını yakalayıp yere yatırıyor. Double Leg Drop! Tuşa gidiyor Jeff 1----2! Jericho atıyor. Jeff, Jericho'yu kaldırıp iplere atıyor. Jericho sekiyor ve Jeff'in suratına tekmeyi koyuyor. Ardından Clothesline ile ringden atıyor! Jeff ringin dışında yatarken reklamlara gidiyoruz.

Döndüğümüzde Jeff ringde ve Jericho onu Headlock'a almış durumda. Jeff kilidi çözmeye çalışınca Jericho onu yumruklayıp köşeye alıyor ve Back Hand Chop! Karşıdaki köşeye atıp koşuyor ama Jeff çekiliyor ve Jericho köşeye çarpıp ringin dışına düşüyor. Jeff iplerden sekiyor ve Baseball Slide! Jericho'yu düşürüyor yine. Jeff ringden iniyor ve bariyerin üstüne çıkıyor, cambaz misali birkaç adım attıktan sonra Jericho'nun üzerine atlıyor ama Jericho çekiliyor ve Jeff'i spiker masasına çarptırıyor! Jeff çok kötü çarpıyor masaya. Hareketsiz bir şekilde yerde yatıyor Jeff. Jericho, Jeff'i tutup ringe sokuyor ve kendisi de aprona çıkıp Springboard Splash ile atlıyor Jeff'e! Tuş deniyor 1----2! Jeff atıyor. Jericho, Jeff'i kaldırıyor ve Backbreaker yapıp o pozisyonda kilide alıyor. Dirseğiyle de karnına bastırıyor. Jeff, Jericho'nun suratını sıkarak onu atıyor üzerinden. Hala yerde. Jericho iplerden sekiyor ve Jeff'in kafasına dizi geçiriyor. Ayağıyla Jeff'in kafasını ittiriyor ve kaldırıp iplere sıkıştırıyor. Hakem uyarınca bırakıyor Jericho. Jeff iplere tutunmuş durumda halen. Jericho sekiyor ama Jeff son gücünü kullanarak Jericho'yu Slingblade ile yere bırakıyor! Bir süre sonra ikisi de aynı anda ayaklanıyorlar. Jeff, iki kez Running Clothesline vuruyor Jericho'ya. Ardından köşeye atmak istiyor rakibini ama Jericho terse çeviriyor. Jeff köşeye çarpıyor. Jericho ona One Handed Bulldog vurmak istiyor ama Jeff eğiliyor ve köşeye çıkıyor. Whisper in the Wind! Tuş deniyor hemen 1-----2----- Jericho son anda atıyor. Jeff iplerden sekip Clothesline deniyor ama Jericho eğilip Jeff'i kavrıyor ve Northern Lights Suplex! Tuş deniyor 1-----2----- Jeff atıyor. Jericho yine tuş deniyor ama Jeff estetik bir kalkış yaparak Jericho'yu çeviriyor ve Backslide ile tuşa götürüyor 1-----2----- Jericho atıyor. Aynı anda kalkıyorlar. Jeff'ten Mule Kick! Jericho dengesini kaybedip oturuyor ve köşeye yaslanıyor. Hardyac Arrest! Ama Jericho ringin dışına bırakıyor kendini ve hareket boşa gidiyor. Jericho girip köşeye çıkıyor. Jeff kalktığında Diving Crossbody! Tuş deneyemeden Jeff çeviriyor 1-----2----- Jericho atıyor. Kalkıyorlar ve Jeff, Twist of Fate deniyor ama Jericho onu üzerinden atıyor. Ardından Lionsault! Tuşa gidiyor 1-----2----- Jeff son anda atıyor! Jericho sinirden yerleri dövüyor. Ardından Jeff'e birkaç yumruk atıp iplerden sekiyor. Jeff onun karnına tekmeyi atıp etkisiz hale getiriyor ve Suplex deniyor ama Jericho ayakları üzerinde kalıp Jeff'i indiriyor. Walls of Jericho deniyor! Ama Jeff roll-up'a çeviriyor 1-----2----- Jericho atıyor. Jericho, Enzuigiri deniyor ama Jeff sıyrılıyor. Twist of Fate! Jeff köşeye çıkıyor. Swanton Bomb! Jericho çekiliyor! Boşa gitti hareket! Jeff kalkıyor ve Codebreaker! Tuşa gidiyor 1-----2-----3!

Kazanan ve yeni Kıtalararası Şampiyonu: Chris Jericho (11.02)

mJjW80.png

Jericho kazanıyor! Yeni bir Kıtalararası Şampiyonumuz var. Jericho kemerini alıyor ve hakem elini kaldırıyor Jericho'nun. Jeff ise yerde yatıyor acı içinde. Jericho kemerini kaldırıyor bir kez daha. Maçtan tekrarları izliyoruz. Jericho ringden iniyor ve girişte yeniden kaldırıyor kemerini.

Kane vs. Triple H maçının duyurusunu izliyoruz. Ardından arka alanda Nikolai Volkoff ve Iron Sheik'in ringe doğru ilerlediğini görüyoruz. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Iron Sheik ve Volkoff İran ve Rusya bayraklarını ringde sallıyorlar. Nikolai Volkoff mikrofonu alıp Sovyet Milli Marşını okumaya başlıyor. Ardından Iron Sheik mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Iron Sheik: Rusya.. 1 Numara.. İran.. 1 Numara.. ABD.. (Arapça bir şeyler söylüyor.)

Ardından ringe doğru Mike Windham ve Mike Rotundo'nun oluşturduğu stable olan U.S. Express ellerinde Amerika bayraklarıyla geliyor. İki takım maça başlamak için hazırlık yaparken arka alandan bir ses geliyor. Ses Jillian Hall'a ait.

Jillian Hall: Böldüğüm için çok üzgünüm ama bir şeyi yapmak zorundayım. Siz WM1'da güreşirken ben daha doğmamıştım bile. Ama tarihimi biliyorum. Şunu da biliyorum ki U.S. Express ringe gelirken Born in the U.S.A. şarkısını kullanarak geldi. Ama üzgünüm ki siz şuanda şarkıyı çalmak için gerekli hakkı alabilecek parayı veremezsiniz çünkü ikiniz de aile babasısınız. AMA BEN BU YÜZDEN BURADAYIM. SİZİN İÇİN ŞARKIYI BEN SÖYLEYECEĞİM.

Kulak kanatıcı sesiyle şarkıyı söylemeye başlıyor, Mike Rotunda fazla dayanamayıp Jillian'ı Fireman's Carry pozisyonuna alıyor ve döndürmeye başlıyor. Ardından yeniden yere bırakıyor fakat Jillian o kadar bitap halde kalıyor ki sendelerken ring kenarına düşüyor. Ardından U.S. Express müziği yeniden çalıyor.

yz8rz0.png

Jim Ross ve Jerry Lawler bizi arka alana, HoF segmentine yolluyor. Bu seneki HoF'ler sırasıyla geçiyor. Bu şovda ilk defa duyrulan isimler ise Brisco Bros. oluyor. Ardından Wrestlemania 24'e 20 gün kalmasıyla ilgili bir klip seyrediyoruz. Ardından Wrestlemania Rewind kapsamında 28 Mart 1999'da gerçekleşen WrestleMania'da olan Kane vs. Triple H maçının bir özetini izliyoruz. Arka alanda Kane bu görüntüleri seyrederken yanına Orton geliyor.

Randy Orton: Kane, beni dinle. Senin ne düşündüğünü biliyorum. Triple H'den ne kadar nefret ettiğini düşünüyorsun. Ben de ondan en az senin kadar nefret ediyorum. Bu yüzden seni seçtim. Bir çok isim seçebilirdim ama ben seni seçtim. Triple H sana geçmişte çok mağlubiyete mal oldu. Seni çok fazla küçük düşürdü. Televizyonda maskeni çıkaran bile oydu. Bunca yıl boyunca Triple H seni or--

Kane Orton'u boğazından yakalıyor.

Kane: Olay Triple H ise, senden gelecek bir tarih dersine ihtiyacım yok Randy. Her şeyi hatırlıyorum.

Orton'un boğazını bırakıp gidiyor ve kapıyı vurup çıkıyor. Sıradaki maçımızın Triple H vs. Kane olduğunu öğreniyoruz.

Ringe dönüyoruz ve The Game! Triple H ringe geliyor. Ardından rakibi Kane geliyor ve maç başlıyor.

Singles Match
Triple H vs Kane

Lock-up alıyor hemen ikili. Kane, Triple H'i köşeye sıkıştırıp yumruğu koymayı deniyor ama Triple H eğiliyor ve yumruğu o vuruyor. Ama Kane'e işlemiyor. Triple H biraz irkiliyor ve Kane onu boğazından iki eliyle tutup köşeye atıyor. Yumruklamaya başlıyor Triple H'i. Hakemin uyarısı üzerine geri çekiliyor. Triple H birkaç adım geldiği gibi aparkat! Triple H yerde. Kane onu kaldırıyor ve bir aparkat daha! Ardından Triple H'i iplere atıp eğiliyor. Triple H iplerden sekiyor ve Kane'in suratına tekmeyi koyuyor! Kane'e yine işlemiyor bu. Triple H saldırmayı deniyor ama Kane'den Clothesline! Triple H yine yerde. Kane ona bir stomp darbesi koyuyor. Ardından kaldırıp kafasını köşeye vuruyor ve sert bir aparkat! Bir de yumruk vuruyor. Ardından karşı köşeye atıp koşuyor ama Triple H'ten bir Elbow Strike! Kane sendeliyor. Triple H ona yumruk vurup köşeye atmak istiyor ama gücü yetmiyor. Kane yapıyor bunu. Triple H köşeye çarpıp düşüyor ringden. Kane de iniyor ve ayaklanmaya çalışan Triple H'i kendisi kaldırıp kafasını spiker masasına vuruyor. Ardından tutup bariyerlere atmak istiyor ama Triple H reverseliyor ve Kane ring posuna çarpıyor. Triple H kendini ringe bırakıyor. Kane de kısa sürede toparlanıp ringe giriyor ama kalkamadan Triple H ona stomp darbeleri uyguluyor. Ardından ringden iniyor ve Kane'in kafasını kavrayıp birkaç dirsek darbesi uyguluyor. Giriyr ringe. Kane ayaklanıp köşeye yaslanıyor. Triple H ona yumruğu koyup iplere yollamak istiyor, fakat Kane reverseliyor. Triple H sekiyor ve Kane'den ona Big Boot! Triple H yerde. Kısa süre sonra kalkıyor. Ardından Kane onu kucaklıyor ve Body Slam. Kane iplerden sekip oturmakta olan Triple H'e Low Dropkick koyup tuşa gidiyor 1-----2! Triple H atıyor. Triple H köşeye geçiyor ve Kane ona Corner Clothesline'ı koyuyor. Geriniyor ve bir tane daha! Ardından iplerden sekiyor ama Triple H'ten Spinebuster! İki isim de yerdeler. Kalkıyorlar. Kane yumruk deniyor ama Triple H yakalıyor ve yumruğu koyuyor. Kane yine yumruk deniyor ama Triple H aynı şekilde bloke ediyor. Şimdi yumruklarını serileştirdi Triple H. Kane'i iplere atmak istiyor, ama Kane reverseliyor. Triple H sekiyor ve Facebuster! Ardından Kane'in karnına tekme vurup Pedigree'ye alıyor ama Kane onu üzerinden Back Body Drop ile atıyor. Chokeslam için tauntunu yapıyor Kane. Bu sırada Randy Orton! Omzunda kemeriyle girişte görünüyor ve az önce arka alanda yaşadıklarına atıfta bulunarak boğazını okşayarak ağır ağır yürümeye başlıyor. Kane onu fark etse de soğukkanlığını korumak istiyor. Triple H kalktığında Chokeslam! Ama Triple H ayakları üzerinde kalıp Kane'in karnına tekmeyi atıyor ve Pedigree'ye alıyor. Ama Randy'i fark edince ona bakıp konsantresini kaybediyor. Fırsat bu fırsat Kane sıyrılıp Triple H'i köşeye atıyor. Triple H çarpıp geldiğinde Kane yakalıyor ve Sidewalk Slam! Randy halen girişte. Kane köşeye çıkıyor ve Diving Clothesline! Ama Triple H bir anda onun karnına tekmeyi geçiriyor ve Pedigree! Bu kez oldu! Tuşa gidiyor 1-----2-----3!

Kazanan: Triple H (5.35)

7yEG8v.png

Triple H ile Randy Orton bakışıyorlar. Randy omzundan kemerini alıp kaldırıyor. Triple H de tauntunu yapıp WM logosunu gösteriyor.

Yeniden WM24'te gerçekleşecek Triple Threat WWE Championship maçını hatırlıyoruz ve bu sefer kameralarımız John Cena'ya dönüyor.

John Cena: Şu sıralar kendime bir soruyu sorup duruyorum, benim için Wrestlemania ne demek ? Fanlar ve Superstarlar herkes kendine bu soruyu soruyor ve cevap biraz klişe, Wrestlemania benim için her şey demek. Bu sene size bunun bir bakış açısını göstereceğim. Normal şartlarda ekime kadar geri dönmemem gerekiyordu. Beni aksiyondan 1 yıl uzak tutacak bir sakatlığım vardı. Ocak ayında ben bir risk aldım. Kariyerimi, hayatımı ortaya koyduğum bir risk. Tek bir şans için. Eleştrileri ve incelemeleri okuyorum. Randy Orton'a beni sakatladığı için sinirli olmam gerekiyormuş. Randy Orton'a teşekkür ediyorum. Çünkü bana güreşememenin ne demek olduğunu gösterdi. Çok kötü bir duygu. Bir daha asla o duyguyu yaşamak istemiyorum. Wrestlemania en iyilerin en büyük ödül için kapıştığı yerdir. Ben de Wrestlemania'da Randy Orton ve bu meslekteki başarılarına saygı duyduğum Triple H ile karşılaşacağım. O sahnede elimin kaldırılmasının nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Bunun için mücadele edeceğim ve benim zamanımın tekrardan geldiğini herkese göstereceğim.

Melina ringe doğru gelirken geçen sene Ashley'e karşı WM23'te aldığı galibiyeti ekranlara geliyor. Ardından yanında Beth Phoenix ile birlikte ringde konuşmaya başlıyor.

Melina: Ben bu gece baya baya kendimi Ashley'e bir daha yenmek için hazırlamıştım. Ama belli ki kendisi sakat ve burada değil. (Ellerini gözlerine götürüp ağlıyormuş gibi yapıyor.) Oohh, tipik Playboy kapağı kızı işte, ne beklersin. Dışarıdan çok iyi gözükür ama içeriden (beynini ve kalbini işaret ediyor.) hiçbir şey yoktur. Bu yüzden bu gece Wrestlemania rövanşı değil de, Wrestlemania öncüsü bir maç yapacağız ve ben buradaki herkese sadece güzel bir yüze sahip olmadığımı göstereceğim.

Melina sözlerini bitirdikten sonra Maria ile Candice Michelle geliyorlar. Maria ringe geliyor. Beth ringi terk ediyor ve maç başlıyor.

Singles Match
Melina vs Maria

Lock-up alıyorlar. Melina hemen dirsek ve tekmeyi koyuyor Maria'ya. Ardından iplere atmak istiyor ama Maria reverseliyor. Melina iplerden sekiyor ve Maria onun karnına tekme vurup parande atarak Hurricanrana yapmak istiyor ama Melina onu itiyor. Maria onun üzerine atlayıp roll-up yapıyor 1----- Maria atıyor. Maria, Melina'yı kaldırıp köşeye atıyor. Maria koşuyor ama Melina onun kafasını bacaklarıyla sıkıştırıp kurtuluyor. Maria sendeliyor, Melina arkadan onu tutuyor ama Maria ona dirseği koyuyor. Tutuyor ve Biel ile yere atıyor 1-----2! Melina kaldırıyor omzunu. Maria onu kaldırıp köşeye atıyor ve ayağı ile Melina'nın suratını sıkıştırıyor, Melina onun bacağına tekme atıp kurtuluyor. Bu sırada girişte Santino Marella görünüyor. Elinde Playboy dergisi var. Melina, Maria'yı tutup Facebuster ile yere alıyor ve Maria'yı kaldırıyor, ama Maria ondan kurtuluyor. Şimdi ayaktalar. Maria forearm darbesi vuruyor. Melina da karşılık vermek istiyor ama Maria sıyrılıp belinden yakalıyor Melina'yı. Bu sırada Santino ringin önüne kadar geliyor. Melina iplerden destek alıp Maria'yı üzerinden atıyor. İkili ayakta ve yumruklaşıyorlar. Maria üstünlüğü almışken Santino aprona çıkıyor ve Maria'nın kapağında olduğu Playboy dergisini yırtıyor. Maria sinirle ona bakarken Melina, Maria'nın sırtına tekmeyi atıyor ve ardından Primal Scream! Tuşa gidiyor 1-----2-----3!

Kazanan: Melina (2.01)

qJ1zqQ.png

Melina kazanyor. Santino ringe giriyor. Candice Michelle ona çıkışırken Beth giriyor ringe ve Candice'i indiriyor. Santino, Maria ile Beth'in elini kaldırıyor. Ringden ayrılıyorlar. Santino yine ikilinin elini kaldırıyor. Santino gözlüğünü takıyor. Candice ise ringde Maria ile ilgileniyor. Maçtan tekrarları izliyoruz biz de.

Floyd Mayweather ve Big Show arasındaki klibi ve bu gece gerçekleşecek olan "Offical Weigh-in"in tanıtımını izliyoruz. Ardından Shane McMahon ringe geliyor ve konuşmaya başlıyor.

Shane McMahon: WWE şirketi adı altında sizinle Big Show vs. Floyd "Money" Mayweather arasında gerçekleşecek olan WM24 maçı için yapılacak "Official Weigh-in" i sunmaktan büyük gurur duyuyorum. Hadi işe koyulalım. Önce tarihte ECW,WHC ve WWE kemerlerinin üçüne birden sahip olan tek isim, dünyanın en geniş atleti olan Big Show'u davet ediyorum.

Big Show ringe geliyor. Shane ile el sıkışıyorlar. Shane yeniden konuşmaya başlıyor.

Shane McMahon: Ve Big Show'un Wrestlemania rakibi, şüphesiz ki şuanda dünyadaki en iyi dövüşçü. Kendisi Şuanki WBC Welterweight Şampiyonu. 25'i KO ile gelen toplam 39 galibiyet ve sıfır yenilgi var. Kendisi tartışmasız ve yenilmez, Floyd "Money" Mayweather!

Floyd Mayweather yanında yaklaşık 10 kişi ile ringe geliyor. Mayweather Shane ile el sıkışıyor.

Shane McMahon: Bunun resmi ölçüm olduğunu hatırlatıyorum, lütfen üzerinizdeki fazlalıkları çıkarın. Bay Mayweather, sıra sizin.

Mayweather üstündeki kolyeleri çıkarıyor ve tartıya çıkıyor. Tartıdaki ölçüsü 159.07 lbs (=72.15 kg) çıkıyor. Ardından Big Show tartıya çıkıyor. Onun ölçüsü ise 441,47 lbs (=200.24 kg) çıkıyor. Shane konuşmaya çalışıyor fakat Big Show zorla elinden mikrofonu alıyor.

Big Show: (Shane'e dönüyor) Sakin ol. (Ardından seyirciye konuşmaya başlıyor.) Gördüğüm kadarıyla Floyd kendi çetesini getirmiş. Şimdi izniniz olursa ben de kendi çetemi buraya çağırmak istiyorum. Baylar eğer izin verirseniz.

RAW'ın müziği çalıyor ve ECW, RAW ve Smackdown'dan olmak üzere yaklaşık 20 WWE Superstarı ring kenarına geliyor. Floyd Mayweather endişeli bir şekilde etrafı süzüyor. Big Show yeniden konuşmaya başlıyor.

Big Show: Sana söylemiştim, seni buradaki soyunma odasında hiç kimse sevmiyor. Bu ufak "tartılma" muhabbetini duyunca hepsi gelip sana, yani "20 Milyon Dolarlık" adama bakmak istediler. 20 milyon dolar. Bu büyük bir para. Belki o paranın bir kısmını alıp kalabalığa savurursan senden o kadar da nefret etmezler. Veya veya, o arkanda duran gruba o paranın birazını daha koklatırsan senin koruyucu köpekliğini yapmaya devam edebilirler. Sana dönüp dolaşıp sorduğum soru şu: Sence aldığın risk buna değer mi? Anlamadığın kısım da bu. Sadece 2 senaryo olacak. 1. senaryo, eğer sana acırsam seni burada sadece küçük düşürürüm ve sen de başka bir gün dövüşmek için geri dönersin. 2. senaryo ise şu: Eğer bana saygısızlık yapmaya devam edersen, senden 200 lbs (=125 kg) daha fazla olduğumu kabul etmezsen, bir daha asla boks yapamayacağından emin olurum. Gayet basit ve sana bağlı. Ne diyorsun seni küçük solucan?

Mikrofonu sert bir şekilde Floyd'un göğsüne çarpıyor. Floyd Mayweather 15-20 saniye ringde volta atıyor. Ardından cebinden bir miktar para çıkarıyor ve onları koklayıp kendinden geçiyor. Ardından Big Show'un karşısında geçip konuşmaya başlıyor.

Floyd Mayweather: Evet sen haklısın. Ben "20 Milyon Dolarlık Adam"ım. (Big Show'un suratına paralar saçıyor. Big Show sinirlenip elindeki para destesini almaya çalışınca o desteyi son anda kurtarıyor.) WWE'de yaptığın her şeye saygı duyuyorum. Ama sana bir insan olarak saygı duymuyorum. Doğru beni incitebilirsin, ama önce beni yakalaman gerekecek. (Big Show'un ayağına doğru birkaç yüzlük daha fırlatıyor. Big Show da paraları alıp kenarda duran WWE Superstarlarına veriyor.) Wrestlemania 24. Bugüne kadar ki en iyi ve en büyük Wrestlemania. Tıpkı No Way Out'taki gibi burnunu kıracağım. Wrestlemania 24. Bugüne kadar ki en iyi ve en büyük Wrestlemania. Çeneni kıracağım.

Mayweather Show'un suratına bir yüzlük daha fırlatıyor ve müziği çalıyor. Mayweather'ın tüm çetesi ringin kenarına iniyor. Mayweather tam inecekken Big Show onu kaldırıp rampa tarafındaki WWE Superstarlarının üstüne fırlatıyor. Ardından tartı aletini de deviriyor ve ringin içinde adeta rage geçiriyor. Bunlar olurken ring kenarında WWE Superstarları ile Floyd'un çetesi arasında sözlü sataşma ve itiş kakış başlıyor. Shane ve hakemler araya girip zar zor ayırıyor iki grubu. Ardından olanları tekrar izliyoruz.

yz8kVj.png

WM24'teki maçın tanıtımını görüyoruz. Ardından yine WM24'te gerçekleşecek maçların tanıtımını görüyoruz. Triple threat tanıtımının ardından bu sefer konuşma sırası Randy Orton'a geçiyor.

Randy Orton: Neden benim mükemmel bir şampiyon olduğumu bilmek istiyor musunuz? John Cena'nın gücünü, Triple H'in zekasını, Cena'nın tutkusunu, Triple H'in atletikliğini, Cena'nın kararlılığını ve Triple H'in acımasızlığını bir araya getirirseniz ve bunları bir insanda birleştirirseniz, Randy Orton'u elde edersiniz. Bende olup Triple H ve Cena'da olmayan tek şey şu (kemeri kaldırıyor.) WWE Şampiyonluğu.

Ringe dönüyoruz ve Metalingus! Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Edge ve Edgeheads girişte görünüyorlar. Üçlü ringde gövde gösterilerini yaparken reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde üçlü hala ringde ve Edge rakibini bekliyor. This Fire Burns! Bu şarkıyı çok seviyorum be... CM Punk ringe geliyor ve maç başlıyor.

Non-Title Match
Edge vs CM Punk

Lock-up alıyorlar. Punk sıyrılıp belinden kavrıyor Edge'i. Edge kavrıyor ardından. Birbirlerine karşı üstünlük elde etmeye çalışıyorlar. Punk en sonunda Edge'i kaldırıp yere vuruyor. Headlock pozisyonunda kaldırıyor onu. Edge kolunu çevirip kurtuluyor Punk'tan. Bir süre aynı şekilde Punk kolunu çeviriyor Edge'in. Edge dirsek darbesi ile kurtuluyor ve Punk'ı iplere yolluyor. Punk sekiyor ve Edge'in suratına tekmeyi koyuyor. Edge sersemliyor ve Punk ona doğru koşuyor ama Edge onu tutup iplere çarptırarak aşırıyor üzerinden. Ardından Dropkick! Edge tuş deniyor 1-----2! Punk atıyor. Edge, Punk'ın sırtına ve kafasına tekme vuruyor. Punk da onun karnına yumruk vurarak karşılığını veriyor ve kalkıp yumruklamaya devam ediyor Edge'i. Ardından onu iplere yolluyor. Edge reverseliyor, Punk iplerden sekiyor ve Edge onun karnına diz darbesini yapıştırıyor. Tauntunu yaptıktan sonra Punk'ı kaldırıp suratına yumruğu koyuyor ve köşeye çarptırıyor. Punk yerde sırtını tutuyor. Edge onu kaldırıyor Suplex için ama Punk onun kafasına diz darbesi vuruyor. Edge yine deniyor, Punk yine aynı şekilde kurtuluyor. Ardından Edge'in karnına Spin Kick vuruyor ve iplerden sekiyor. Edge'in suratına sert bir diz darbesi! İplere yolluyor Edge'i. Edge sekiyor ve Punk'tan Heel Kick! Tuşa gidiyor 1-----2! Edge atıyor. Punk onu kaldırıp köşeye atıyor ve koşuyor ama Edge onu üzerinden aprona doğru aşırıyor. Ardından forearm vurup iplerden sekiyor ve koşuyor. Ama Punk çekiliyor. Edge eğilmiş bir durumdayken Punk onun suratına sert bir tekme vuruyor. Edge bu tekmenin etkisiyle tamamiyle ayaklanıyor ve Punk'tan bu defa Roundhouse Kick! Ardından Springboard Clothesline! Tuş deniyor 1-----2----- Edge atıyor. Edge kalkıp sendeleyerek köşeye bırakıyor kendini. Punk ona önce Shining Wizard, hemen arkasından Running Bulldog yapıyor. Ama Edge buna izin vermiyor ve DDT! Tuş deniyor Edge 1-----2----- Punk atıyor. Edge kalkıyor ve Spear için bekliyor. Punk döndüğünde Spear! Ama Punk çekiliyor ve Edge ipe çarpıp geliyor. Punk onu GTS için omuzluyor! Ama aprona çıkan Ryder'ı görünce bırakıyor Edge'i ve Ryder'ı forearm ile ringin dışına seriyor. Karşıdaki Hawkins'i fark edince bu kez ona doğru koşuyor ama yolun ortasında Edge onu Spear ile avlıyor! Tuşa gidiyor hemen 1-----2-----3!

Kazanan: Edge (4.02)

lb2AVb.png

Edge ani bir Spear ile zorlandığı maçı kazanmayı başarıyor. Edgeheads de ringe geliyor ve üçlü kutluyorlar galibiyeti. Maçtan tekrarları izliyoruz bu sırada. Edge ve Edgeheads ringden ayrılmaya hazırlanırken kameralar kapanıyor.

WM24 maçının resmi müziğini tekrar görüyoruz. Ardından ringe döndüğümüzde RAW GM'i William Regal bizi ringde bekliyor.

William Regal: Wrestlemania'da hangi brandin daha üstün olduğuna karar vermek için Raw vs. Smackdown savaşı olacak. Aslında, üzgünüm çünkü "savaş" tam olarak doğru kelime değil. Savaş dediğimiz şey iki tarafın birbiriyle çekişmesini ifade eder. Bu maç böyle bir şeyi karşılamayacak. RAW'ı bu adam temsil ederken böyle bir şey nasıl olabilir ki?

Umaga ile ilgili bir klip ekrana geliyor. Ardından Regal konuşmaya başlıyor.

William Regal: Bayanlar ve baylar, RAW'ı temsil etmek üzere Samoalı Buldozer, UMAGA ! (Umaga geliyor ve ringde yerini alıyor.) Gerçekten Smackdown'un Batista'sına çok acıyorum. Batista'nın bilmesi gereken şey şu, KİMSE BU ADAMI DURDURAMAZ ! Umaga nereye giderse gittiği yolu darma duman eder. VE WRESTLEMANIA'DA, BATISTA KENDI SON--

Batista'nın müziği çalıyor. Batista ringe geliyor. İkili birbirini sert sert süzüyor. İkili brawl'a başlıyor. Brawl'ın üstünlüğünü yaptığı Spinebuster ile Batista elinde tutuyor ve segmenti ayakta kapatan isim oluyor. Umaga'yı 4 hakem ve William Regal zor tutuyor. Umaga gazını alamayıp demir basamakları yıkıyor. Segment bitiyor bu görüntülerle.

nJVZ7N.png

Ardından Shawn Michaels ve John Cena arasında gerçekleşen WM23 maçının kısa bir özetini izliyoruz. Ardından bu gecenin main eventi olan HBK vs. John Cena maçının sırada olduğunu görüyoruz. Mr. McMahon'un ismini Hollywood yıldızlarına yazılacağı şovun haberini de aldıktan sonra bu gecenin erken saatlerinde Mayweather'in başına gelenleri bir kez daha izliyoruz.

Ana maç vakti! Sexy Boy! Shawn Michaels geliyor ringe ilk olarak. The Time Is Now! John Cena geliyor ardından. WM 23 ana maçının rövanşı için artık her şey hazır!

Singles Match
Shawn Michaels vs John Cena

Shawn kilide alıyor Cena'yı. Cena kısa sürede kolunu çeviriyor Shawn'un. Shawn kolunu kurtarmaya çalışıyor ve yatırıp kurtulmayı başardı. Headlock'a alıyor yine Cena'yı. Cena onu üzerinden Front Suplex ile atıyor. Shawn kalktığında Shoulder Block! Cena bir daha sekiyor ama Shawn ona çelme takıp düşürüyor ve kollarından tutup kilide alıyor yine. Ayaklanıyor Shawn. Hala bırakmıyor Cena'yı. Cena aynı şekilde üzerinden atmaya çalışıyor yine ama Shawn bırakmıyor onu bir türlü. Kafasına diz darbeleri vuruyor Cena'nın. Ayaklanıyorlar ve Headlock'a çeviriyor Shawn. Cena onu ittirip kurtulmaya çalışıyor ama Shawn bir türlü bırakmıyor Cena'yı. Cena onun karnını yumruklayıp ittirmeyi başarıyor. Shawn sekip Shoulder Block ile indiriyor Cena'yı. İplerden sekiyor, Cena onun altından sürünüyor. Shawn bir daha sekiyor, Cena onun üzerinden atlıyor. Shawn üçüncü kez sekiyor. Cena yine atlıyor ama Shawn gelmeyince boşa gitmiş oluyor. Shawn, Cena'yı ayaklarından tutup yere yatırıyor ve Sharpshooter bağlamak istiyor ama Cena bir anda çeviriyor ve STF deniyor! Ama Shawn sürünüp kendini ringin dışına bırakmayı başarıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Döndüğümüzde Cena, ringde Shawn'un kolunu kapmış durumda. Cena, Shawn'ın üzerine çıkıp tam anlamıyla yatırıyor onu. Ardından kaldırıyor. İplere yollayıp eğiliyor, Shawn sekiyor ve Running Swinging Neckbreaker! Cena yerde. Shawn bir de Stomp darbesi vuruyor ona. Kaldırıyor ve Back Hand Chop! Bir daha! Cena karşılık veriyor. Shawn yine Back Hand Chop vuruyor. Cena yine karşılığını veriyor yumrukla. Bir Shawn, bir Cena vuruyor! Cena serileştiriyor yumruklarını ve iplerden sekip Shoulder Block'lara başlıyor. Üçüncü için koşarken Shawn sıyrılıp Cena'yı ringin dışına bırakıyor! Shawn ringde, Cena da dışarıda kendisine gelmeye çalışıyor. Cena ayaklandığında Shawn ringden inip Cena'yı ringe sokuyor ve kendi de girip Cena'nın ayağına vurarak düşürüyor onu ve sol ayağından tutup yüzüstü bir şekile çeviriyor. Ardından ayağını kaldırıp yere vuruyor. Shawn o bacağı kapıyor ve Calf Crusher bağlıyor. Cena, Shawn'ı Headlock halinde yakalıyor ama Shawn ona Legbreaker koyuyor. Figure Four Leglock bağlamayı deniyor ama Cena buna izin vermeyip roll-up'a alıyor Shawn'u. 1-----2! Shawn atıyor. Kalkıyorlar ve Cena, Shawn'u omuzluyor. Ama Shawn sıyrılıyor ve Cena'nın bacağına çalışıp onu yerde bırakıyor. Ardından kalkıyor ve yine Figure Four Leglock deniyor ama Cena onu diğer ayağıyla ittiriyor. Shawn, turnbuckle'a yüzüstü yatıyor. Cena bir süre sonra kalkıp Shawn'un karnına tekmeyi patlatıyor. Shawn bu tekmenin etkisiyle yattığı yerden iniyor. Cena onu Clothesline ile indiriyor. Kalkıyor ve bir tane daha! Ardından Spin-Out Powerbomb! You can't see me tauntunu yapıyor ve Five Knuckle Shuffle! Shawn yavaş yavaş kalkıyor ve Cena onu omuzluyor ama Shawn sıyrılıp roll-up'a yatırmak istiyor Cena'yı. Fakat başaramıyor, Cena çöküp Shawn'u alıyor roll-up'a 1-----2----- Shawn çeviriyor 1-----2----- Cena atıyor. İkisi de kalkıyorlar ve Cena ona Clothesline deniyor ama Shawn çeviriyor, döneceği sırada Cena onu Headlock ile yakalıyor. Shawn kısa süre sonra Spin-Out Powerbomb ile atıyor onu üzerinden. İki isim de yerde. Aynı anda kalkıyorlar. Shawn, Cena'yı köşeye ittirip Back Hand Chop vuruyor. Ardından köşeye atıyor fakat Cena reverseliyor. Shawn takla atarak dönüyor ve Clothesline! Aynı anda vurdular! İki isim yine yerdeler. Hakem saymaya başlıyor. Kalkıyor ikisi de. Shawn'dan Back Hand Chop! İplere atmak istiyor Cena'yı, Cena reverseliyor. Shawn sekiyor ve Running Forearm Smash! Efsane kalkışını yapıyor ve Cena'ya yönelip Inverted Atomic Drop vuruyor. Ardından yumruklar vuruyor ve bir Inverted Atomic Drop daha! Hemen arkasından Body Slam! Cena yerde. Shawn köşeye çıkıyor. Diving Elbow Drop! Sweet Chin Music için tauntunu yapıyor şimdi. Cena kalktığında SCM! Ama Cena sıyrılıyor ve Shawn'u bacağından kapıyor STF için! Shawn diğer ayağıyla vurup kurtulmaya çalışıyor Cena'dan. Kurtuluyor da. Figure Four Leglock bağlıyor! Figure Four! Cena zor durumda! İplere ulaşmaya çalışıyor! Sürünüyor. Ulaştı! Cena yerde ve apronda. Shawn iplerden sekiyor ve Baseball Slide! Cena düşüyor ringden. Shawn da apronda ve Cena'nın üzerine Springboard Moonsault ile atlıyor! İkisi aynı anda kalkıyor ve yumruklaşıyorlar. Cena, Shawn'u Headlock için kapıyor. Ama Shawn onu ring posuna ittiriyor. Tam Cena'ya yönelecekken arkadan birisi Shawn'a geçiriyor. Randy Orton bu! Hakem hemen zili çaldırıyor!

DQ ile Kazanan: Shawn Michaels (13:00)

Randy, Shawn'u indirdikten sonra Cena'yı ringe sokuyor ve bir sandalye ile ringe giriyor. Sandalyeyi açıp Cena'yı kaldırıyor ve açık sandalyeye RKO! Ama Cena onu ittiriyor sandalyeye! Randy kendi tuzağına düşüyor! Cena yorgun bir şekilde Randy'i omuzluyor ve AA! Saf dışı bırakıyor şampiyonu Cena.

1GmX8p.png

Triple H olanları ekrandan izliyor ve kameralarımıza dönüp konuşmaya başlıyor.

Triple H: Kabul etmelisiniz ki çok eğlenceli haftalar geçirdik. Geçen hafta John Cena ve bu hafta Randy Orton'un yönetiminde. Bir dahaki hafta sıra bende. Bu ringin içinde John Cena vs. Randy Orton göreceksiniz. Kendi kendinize şöyle diyebilirsiniz "Aman tanrım Triple H, John Cena vs. Randy Orton, birbirlerine karşı birebir" Hayır hayır. Onlar rakip değil, tag team partneri olacaklar. Evet bu doğru, Cena & Orton, birbirlerinin arkalarını kollayacaklar. Sonra kendi kendinize sorabilirsiniz, peki bunların rakibi kim olacak diye. İşte işin ilginç kısmı burası. Cena ve Orton, TÜM RAW ROSTERINA KARŞI TAG TEAM OLACAKLAR!

nJVB1l.png

Bu ilginç maç duyurusunun ardından yeniden ringe dönüyoruz. Randy acı içinde kıvranıyor. Cena ise köşeye çıkıyor ve gövde gösterisini yapıyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

RAW #772 | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Maçı: Jeff Hardy vs Chris Jericho.
Şovun En Kötü Maçı: Melina vs. Maria.
Şovun Olayı: Chris Jericho'nun Jeff Hardy'i yenip yeni Kıtalararası Şampiyonu olması.
Şovun Keyif Kaçıranı: Santino Marella.
Şovun Hareketi: Big Show'un Floyd Mayweather'a yaptığı Gorilla Press Slam.
Şovun İsmi: Chris Jericho.
Şova Puanım: 7.
Seyirci Puanım: 8.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: