RPG Royal Rumble 2024

PGW: Son Eklenen Parta Git

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,076
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Tebrik eden herkese tek tek teşekkür ederim arkadaşlar iyi ki varsınız, sonucu ne olursa olsun şu şova iyi ki kalmışız diyecektik. Sonuç sadece pastada çilek oldu.

Mamy D Way

🍓
Konular
25
Beğeni sayısı
261
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Şovun ilk maçla güzel bağlanmış bir hikaye, karaktere de bu sonuç çok yakıştı. genel notu yarın vermeyi düşünüyorum.

Ulan kazancaz dedik erkenden yaladık olmaz ki böyle :D

TheLegacy

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
34
PG Nakit
0
RPG Karakteri
GUNTHER
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Rumble'ın ortalarında sitenin kasmasını bahane ederek uyumuştum ama şimdi okudum maçı. Rüyamda mı gördüm yoksa uyanıp baktım mı bilmiyorum ama #30'dan Will Ospreay girdiğini hatırlıyorum.

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
210
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
@muad'dib abı geldin de uyudun herhalde
İşteydim dostum etiketlediğin için sağol.

Rumble'ı kazanan Dream'i, ayrıca beni eleyen Ospreay'i tebrik ederim fakat bunun bir bedeli olacaktır :d

Şov genel anlamda cidden süperdi açılışı iyi yaptık iyide kapattık ayrıca.

satriale

uncensored
Konular
80
Beğeni sayısı
504
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Oooooğlum felaket iyi yazılmış. Son kısımlar nefes kesti. Eve geç geldiğim için şovun başını kaçırdım. Geldiğimde Rumble'ı Patron alır almalı diyordum ama şimdi okuyunca Dream alacak diye bağırıyormuş şov. Şovu kötü etkiledi mi, hayır. Mükemmel işlenmiş aga. Yani babu babu şekli devam edeceğiz biraz daha översek. Diğer kemer maçlarındaki işleniş de muazzam. Tyler Bate'in karaktere hayran kaldım. Tam bir timsah celil. Benim karaktere gelecek olursam da hiç bir şey beklemiyordum elbette. Maçta bulunmama bile şaşırdım. Big boy kontenjanından renk katmışız. Elinize saglık abıler sov icin

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: